LGL2G561MELB40
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGL2G561MELB40
LGL2G561MELB40 Hakkında
Nichicon LGL2G561MELB40, 560 µF kapasitansına ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekleyen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2.3738 A ve 120 Hz'de 1.66 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3738 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V