LGJ2Z391MELC15
CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2Z391MELC15
LGJ2Z391MELC15 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGJ2Z391MELC15, 390 µF kapasitansa ve 180 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 50 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak takılır. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı DC devre tasarımlarında kullanılan bu kondansatör, yüksek voltaj uygulamalarında güvenilir bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V