LGJ2Z391MELC
CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2Z391MELC
LGJ2Z391MELC Hakkında
Nichicon LGJ2Z391MELC, 390 µF kapasitesi ve 180 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunarak, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Düşük frekans (1.2 A @ 120 Hz) ve yüksek frekans (1.8 A @ 50 kHz) ripple akım özellikleri sayesinde çeşitli devre konfigürasyonlarına uyarlanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V