LGJ2Z271MELB15
CAP ALUM 270UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2Z271MELB15
LGJ2Z271MELB15 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGJ2Z271MELB15, 270µF kapasitansına ve 180V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunarak, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yer alır. ±20% toleransı ile 50 kHz'de 1.5 A ripple akımını destekler. Through-hole montajı ve snap-in kasa tasarımı ile kurulum kolaylığı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V