LGJ2Z121MELY
CAP ALUM 120UF 20% 180V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGJ2Z121MELY
LGJ2Z121MELY Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGJ2Z121MELY, 120 µF kapasitansı ve 180 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, power supply devrelerinde, filtreleme ve enerji depolama amaçlı olarak kullanılır. Polar yapısı nedecektif kutupluluğa dikkat edilmesi gerekir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V