LGJ2W820MELA20
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2W
LGJ2W820MELA20 Hakkında
Nichicon LGJ2W820MELA20, 82 µF kapasiteli, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. 1.05A @ 50 kHz ve 740mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0582 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V