LGJ2W680MELA20
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2W680MELA
LGJ2W680MELA20 Hakkında
Nichicon LGJ2W680MELA20, 68 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile snap-in radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilir. 50 kHz'de 958.1 mA, 120 Hz'de 670 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına uyumludur. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 958.1 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V