LGJ2G470MELZ
CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2G470MELZ
LGJ2G470MELZ Hakkında
Nichicon LGJ2G470MELZ, 47 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montajı destekler. 50 kHz'de 529.1 mA ve 120 Hz'de 370 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 529.1 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V