LGJ2G151MELC
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2G151MELC
LGJ2G151MELC Hakkında
Nichicon LGJ2G151MELC, 150 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket türüne sahip bu through-hole bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polarize bir kondansatördür. 3000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 1.144 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.144 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V