LGJ2F221MELC
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2F221MELC
LGJ2F221MELC Hakkında
Nichicon LGJ2F221MELC, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, radial snap-in paketlemesinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garanti eder. ±20% tolerans ile düşük ve yüksek frekans ripple akımı özellikleri (1.287 A @ 50 kHz, 900 mA @ 120 Hz) sayesinde güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montajı ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.287 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V