LGJ2F101MELA
CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGJ2F101MELA
LGJ2F101MELA Hakkında
Nichicon LGJ2F101MELA, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilim için tasarlanmış olup ±20% toleransa sahiptir. Radial Snap-In kasa türü ile through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 50 kHz'de 800.8 mA ve 120 Hz'de 560 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800.8 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V