LGJ2E331MELC15
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2E331MELC
LGJ2E331MELC15 Hakkında
Nichicon LGJ2E331MELC15, 330 µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. Yüksek sıcaklık dayanımı ve uzun çalışma ömrü ile güvenilir filtre ve düzenleme işlevleri gerçekleştirir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V