LGJ2E271MELC15
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2E271MELC
LGJ2E271MELC15 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGJ2E271MELC15, 270 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, güç yönetimi sistemleri ve endüstriyel uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu through-hole bileşen, 50 kHz'de 1.5A ve 120 Hz'de 1A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V