LGJ2E221MELA20
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2E221MELA
LGJ2E221MELA20 Hakkında
Nichicon LGJ2E221MELA20, 220µF kapasitansiyetine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri görmek üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay yerleştirilebilir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz yüksek frekans ripple akım kapasitesi 1.38A, 120 Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi 920mA'dir. ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.38 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V