LGJ2E181MELZ20
CAP ALUM 180UF 20% 250V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGJ2E181MELZ
LGJ2E181MELZ20 Hakkında
Nichicon LGJ2E181MELZ20, 180 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt takılabilen bu bileşen, 3000 saatlik ömrü (105°C'de) ve ±20% toleransı ile standart uygulamalar için uygun özelliklere sahiptir. 50 kHz'de 1.125 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesine sahip kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel analog uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında güvenilir performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.125 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V