LGJ2E181MELB15
CAP ALUM 180UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2E181MELB15
LGJ2E181MELB15 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGJ2E181MELB15, 180 µF kapasitansı ve 250V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta güvenilir performans sunar. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen bu kondansatör, 50 kHz'de 1.125 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.125 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V