LGJ2E181MELA15
CAP ALUM 180UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2E181MELA
LGJ2E181MELA15 Hakkında
Nichicon LGJ2E181MELA15, 180 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.125A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve energi depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.125 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V