LGJ2E101MELY
CAP ALUM 100UF 20% 250V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGJ2E101MELY
LGJ2E101MELY Hakkında
Nichicon LGJ2E101MELY, 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile 50 kHz'de 765 mA ve 120 Hz'de 510 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertör devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V