LGJ2D681MELC20
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2D681MELC
LGJ2D681MELC20 Hakkında
Nichicon LGJ2D681MELC20, 680 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay yerleştirilmesi sağlanır. -40°C ile +105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapısıyla AC/DC güç kaynakları, filtre devreleri, energy storage uygulamalarında kullanıma uygundur. 50 kHz'de 2.28 A, 120 Hz'de 1.52 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.28 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V