LGJ2D331MELC15
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2D331MELC
LGJ2D331MELC15 Hakkında
LGJ2D331MELC15, Nichicon tarafından üretilen 330µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç uygulamalarında, AC/DC konverterlerde ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Through-hole snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyonu sağlar. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saatlik ömür ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanıma uygundur. 50 kHz'de 1.65A ve 120 Hz'de 1.1A ripple current kapasitesi ile değişken yük koşullarında istikrarlı performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V