LGJ2D271MELB
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2D271MELB
LGJ2D271MELB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGJ2D271MELB, 270µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 3000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garanti edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 120 Hz'de 1.05A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V