LGJ2D181MELA15
CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2D181MELA
LGJ2D181MELA15 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGJ2D181MELA15, 180 µF kapasitansına ve 200V derecelendirilmiş voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile uygun gerilim stabilizasyonu sağlar. 50 kHz'de 1.125 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akımı kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi ortamlarda kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.125 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V