LGJ2D101MELY15
CAP ALUM 100UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2D101MELY15
LGJ2D101MELY15 Hakkında
Nichicon üretimi LGJ2D101MELY15, 100 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 450 mA ripple akım özelliğine sahiptir. Through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenerek, geniş kapsamlı endüstriyel, tüketici ve profesyonel elektronik cihazlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V