LGJ2C561MELC
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2C561MELC
LGJ2C561MELC Hakkında
Nichicon LGJ2C561MELC, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in montaj tipi ile through-hole konneksiyonlar sağlar. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür @ 105°C ile standart endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 50 kHz'de 2.19 A ve 120 Hz'de 1.46 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.19 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V