LGJ2C271MELA
CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2C271MELA
LGJ2C271MELA Hakkında
Nichicon LGJ2C271MELA, 270 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa ve 3000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 1.47 A ve 120 Hz'de 980 mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir komponen. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Güç kaynakları, filtreleme, energy storage ve analog devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.47 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V