LGJ2C221MELA15
CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2C221MELA15
LGJ2C221MELA15 Hakkında
Nichicon LGJ2C221MELA15, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. Radial snap-in paketlemesi Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 50 kHz'de 1.2 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V