LGJ2C151MELY15
CAP ALUM 150UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGJ2C151MELY
LGJ2C151MELY15 Hakkında
Nichicon LGJ2C151MELY15, 150 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltajı ile, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerance ile 2000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Through-hole montajı sayesinde PCB'ye kolay entegre edilebilir. Yüksek frekans ripple akımı 825 mA @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı 550 mA @ 120 Hz kapasitesiyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 825 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V