LGGW6331MELB35
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGGW6331MELB35
LGGW6331MELB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGGW6331MELB35, 330µF kapasitansı ve 420V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bu bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, enerji dönüştürücüleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda etkin bir şekilde çalışır. 50 kHz'de 1.633 A ve 120 Hz'de 1.42 A ripple akımı kapasitesi bulunan bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.633 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V