LGGW6331MELA45
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGGW6331MELA45
LGGW6331MELA45 Hakkında
Nichicon üretimi LGGW6331MELA45, 330 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial snap-in kasa tipinde sunulan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat ömrü 105°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 50 kHz'de 1.55A ve 120 Hz'de 1.35A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır. Active status ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5525 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V