LGG2Z821MELB25
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2Z821MELB25
LGG2Z821MELB25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2Z821MELB25, 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. Through-hole montaj tipi ve radyal konfigürasyonda snap-in paket ile sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 50 kHz'de 3A, 120 Hz'de 2A ripple akım kapasitesiyle anahtarlamalı güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans değeriyle sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V