LGG2Z561MELZ30
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2Z561MELZ
LGG2Z561MELZ30 Hakkında
Nichicon LGG2Z561MELZ30, 560 µF kapasiteli 180V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in case paketi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 50 kHz'de 2.25 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, endüstriyel ekipmanlar ve kontrol devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V