LGG2Z182MELC35
CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGG2Z182MELC35
LGG2Z182MELC35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2Z182MELC35, 1800 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180 V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, snap-in radyal kasa tipiyle through-hole montajı destekler. ±20% tolerans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansda (50 kHz) 4.05 A, düşük frekansda (120 Hz) 2.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.05 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V