LGG2Z152MELB40
CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2Z152MELB40
LGG2Z152MELB40 Hakkında
Nichicon LGG2Z152MELB40, 1500 µF kapasitanslı, 180 V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı, radial snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 105°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. 50 kHz'de 3.75 A, 120 Hz'de 2.5 A ripple current kapasitesine ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V