LGG2Z122MELA40
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2Z122MELA40
LGG2Z122MELA40 Hakkında
Nichicon LGG2Z122MELA40, 1200 µF kapasitanslı, 180 V rated gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve polar yapı özellikleri ile genel amaçlı güç uygulamalarında, filtre devrelerinde ve stabilizasyon işlemlerinde tercih edilir. 50 kHz'de 3.225 A ve 120 Hz'de 2.15 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.225 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V