LGG2W331MELC30
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2W331MELC
LGG2W331MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2W331MELC30, 330 µF kapasitansta ve 450 V rated voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutu paketlemesiyle through-hole montajı destekler. 2000 saatlik ömür 105°C'de garanti edilir ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 1.716 A @ 50 kHz high frequency ve 1.2 A @ 120 Hz low frequency ripple current değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.716 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V