LGG2W151MELZ35
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2W151MELZ35
LGG2W151MELZ35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2W151MELZ35, 150 µF kapasitansı ve 450V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial yapılandırmada sunulan bu kondansatör, snap-in can paketinde gelmektedir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 50 kHz'de 1.0296 A ve 120 Hz'de 720 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0296 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V