LGG2P821MELC25
CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2P821MELC25
LGG2P821MELC25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2P821MELC25, 820 µF kapasitansa ve 220 V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 50 kHz'de 2.895 A ve 120 Hz'de 1.93 A ripple akımı taşıyabilmektedir. Through-hole montaj türü sayesinde PCB'ye direkt yerleştirilebilir ve endüstriyel güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve genel analog devrelerde etkin bir şekilde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.895 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V