LGG2P391MELZ30
CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2P391MELZ30
LGG2P391MELZ30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2P391MELZ30, 390µF kapasitansı ve 220V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi ile güvenilir performans sunar. -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olan bu komponenti, güç kaynakları, filtre devreleri ve voltaj düzenleme uygulamalarında bulabilirsiniz. 50 kHz'de 2.01 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı devreler için uygun, ±20% tolerans aralığında değer garantisi sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.01 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V