LGG2G561MELB45
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2G561MELB45
LGG2G561MELB45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2G561MELB45, 560 µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, 50 kHz'de 2.33A ve 120 Hz'de 1.63A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3309 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V