LGG2G471MELA50
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2G471MELA50
LGG2G471MELA50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2G471MELA50, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılan radial, snap-in tipinde Through Hole montajlı bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunur. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrolü ve endüstriyel elektronik cihazlarda tercih edilir. 50 kHz'de 2.2165 A, 120 Hz'de 1.55 A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2165 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V