LGG2G271MELZ40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2G271MELZ40
LGG2G271MELZ40 Hakkında
Nichicon LGG2G271MELZ40, 270 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can kasa tipinde tasarlanmış olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple akım yeteneği 50 kHz'de 1.43 A ve 120 Hz'de 1 A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur. Through-hole montaj özelliği PCB tasarımında kolaylık sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V