LGG2G221MELA30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2G221MELA30
LGG2G221MELA30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2G221MELA30, 220 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajını destekler. -25°C ile 105°C arasındaki işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, düşük ve yüksek frekanslı ripple akım değerlerine (50 kHz'de 1.2155 A, 120 Hz'de 850 mA) karşı dayanıklıdır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjide depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2155 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V