LGG2E681MELZ45
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2E681MELZ45
LGG2E681MELZ45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2E681MELZ45, 680 µF kapasitansı ve 250V rated voltage ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 2000 saat ömür süresine sahip (105°C'de) ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 2.25A, 120 Hz'de 1.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V