LGG2E681MELB30
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGG2E681MELB30
LGG2E681MELB30 Hakkında
Nichicon LGG2E681MELB30, 680 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile 3.2mm çapında radial snap-in montaj tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 50 kHz'de 2.55 A, 120 Hz'de 1.7 A ripple current taşıyabilir. Endüstriyel uygulamalar, invertörler, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V