LGG2E122MELC35
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2E122MELC35
LGG2E122MELC35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2E122MELC35, 1200µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilimde tasarlanmış olup, radyal snap-in montaj tipiyle PCB'lere monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. ±20% toleransla üretilmiş bu kondansatör, 50 kHz'de 3.3A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 2.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleри, ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V