LGG2E102MELA50
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGG2E102MELA50
LGG2E102MELA50 Hakkında
Nichicon LGG2E102MELA50, 1000 µF kapasitansına sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V voltaj derecelendirilmiş ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saatlik ömrü 105°C'de ve ±20% toleransı, istikrarlı bir filtre ve enerji depolama çözümü sunar. 50 kHz'de 3.3A ve 120 Hz'de 2.2A ripple akımı kapasitesi ile yüksek frekans devrelerine uygun performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V