LGG2D821MELZ40
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2D821MELZ40
LGG2D821MELZ40 Hakkında
Nichicon LGG2D821MELZ40, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB'ye monte edilir. 50 kHz'de 2.625 A ve 120 Hz'de 1.75 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtre devreleri gibi endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V