LGG2D821MELA35
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2D821MELA35
LGG2D821MELA35 Hakkında
Nichicon LGG2D821MELA35, 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Radial snap-in montajı sayesinde through-hole PCB'lere kolay entegrasyon sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans, 50 kHz'de 2.625A ve 120 Hz'de 1.75A ripple current kapasitesi ile stabil performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V