LGG2D561MELZ30
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2D561MELZ30
LGG2D561MELZ30 Hakkında
Nichicon LGG2D561MELZ30, 560 µF kapasiteli, 200 V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 50 kHz'de 2.22 A ve 120 Hz'de 1.48 A ripple current kapasitesiyle, AC dalga formlarını bastırmak ve DC voltajını stabilize etmek için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yöntemiyle monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.22 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V