LGG2D222MELC40
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2D222MELC40
LGG2D222MELC40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2D222MELC40, 2200 µF kapasitesine ve 200 V anma gerilimi ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In paket türü ile panel montajı için tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta belirlenmiş olup, -40°C ile 105°C arasında işletilmesine uygundur. ±20% tolerans ile tedarik edilen bu kondansatör, 50 kHz'de 4.38 A ve 120 Hz'de 2.92 A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.38 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V